Oi, mūžība

Veselu mūžību neesmu neko rakstījis un droši vien esmu pazudis no daudzu cilvēku RSS readeriem līdz ar to. Nekas, nav jau liela bēda – tāpat neko nerakstu :D

Gribu nedaudz pastāstīt, kas ar mani notiek. Tātad – kopš augusta es ļoti aktīvi piedalījos šovā Koru kari 2, Valmieras dzeltenajā saules korī. (video ieraksti atrodas šeit) Mēģinājumi notika Valmierā, līdz ar to, gandrīz katru vakaru braucu uz Valmieru uz mēģinājumiem. Normālā nogurumā un miega trūkumā iedzīvojos. Mūs izbalsoja 5. raidījumā. Bet ar to viss nebeidzās, jo bija jāsagatavojas 8. raidījumam, kas notika 1. novembrī. Šajā raidījumā bija iespēja vienam no izkritušajiem koriem atgriezties, nācās gatavoties 8. raidījumam. Lai arī kā centāmies, tomēr netikām atpakaļ. Tagad tik priekšā pēdējais raidījums, kad visi kori atkal satiksies un uzdziedās ko foršu :).

Vēl pa šo laiku es esmu kļuvis par basģitāras Squier Standard P-Bass Special 5-String Bass (man ir tāda, kas pēdējā bildē – tumšā) īpašnieku. Mācos ritmiski raustīt stīgas un staigāt lielos basa gājienus. Instruments lēts, bet baigi feins! Tad, kad mācēšu normāli spēlēt, nofilmēšos :D

Bet tā vispār esmu normāli atsvešinājies no radiem/draugiem līdz ar tiem Koru kariem. Izskatās, ka tuvākajā laikā šajā frontē arī nekas neuzlabosies, jo vēl būs pāris koncerti, kuros jāpadzied.

pieci komentāri

2009-11-03 16:40:23 link Pēteris

oi, kūļ, un veselas piecas stīgas! Tas ir par vienu stīgu vairāk, kā četras stīgas! Pag, tā bij viena muļķīga atklāsme. Nepacietīgi gaidu priekšnesumus!

2009-11-05 11:18:58 link koko

Apsveicu ar BG iegādi! Kaut kā pēdējā laikā daudzi cilvēki paliek muzikāli – laikam globālā pasaules aura ietekmē.

2009-11-05 13:39:58 link Puuks

Es muzikāls esmu no bērna kājas, tikai tagad vairāk rodas iespējas realizēt kautkādas senas ieceres :)

2009-11-14 19:56:43 link mik

A es vispār nezinu, cik manai ģitārai stīgu. Ups! ;)

2009-11-19 13:32:14 link aiznjemtais

pareizi ka nezini, jo parasti viņu spēlē Puuks :D

Komentē