Dzīve ar Android pēc 2 nedeļām

Nu tad tā. Savam Motorola Milestone, kuram ir operētājsistēma Android 2.0, esmu visu ko paprovējis uzinstalēt, palasījies forumos visādu informāciju un lūk ko es par to visu domāju:

Man nav paveicies, jo mana telefona versija ir vācu versija, kura Andoid Market vēl pagaidām nav baltajā sarakstā ievietota, līdz ar to es netieku klāt visām aplikācijām (par pirkšanu pagaidām vispār varu aizmirst kā Latvijas pilsonis). Vācu versijai arī nav Voice Search, jo Google paredz, ka vācieši angliski nerunā un neko nemeklēs, bet to es jau atradu un pieinstalēju klāt. Vēl arī Milestone nav Google Maps Navigation, kas ir pieejams tikai ASV, bet arī to es esmu uzinstalējis, jo ir cilvēki, kas lauž un dalās! :)

Tā kā ir izsludināts “Nexus One“http://www.google.com/phone/ telefons ar Android 2.1, tad urķi ir parūpējušies par vienkāršajiem ļautiņiem un izvilkuši no 2.1 versijas jauno Galery aplikāciju, Weather & News widgetu, mūzikas atskaņotāju un pulksteņa widgetu. Protams, tie visi man tagad ir un darbojas godam!

Izmēģināju pāris Home Screen aizvietotājus, kā piemēram Open Home Lite (neatbalsta standarta widgetus), Panda Home – itkā ātrāks, nekā parastais home un fīčīgāks, bet šķita, ka reizēm ēd pārāk daudz resursu (tagad izmēģināšu jaunāko versiju, kur viss kas esot salabots).

Vēl man ļoti patīk Android fīča ar divu dimensiju svītru kodu izmantošanu, lai uzinstalētu aplikācijas – atliek palaist aplikāciju Barcode Scanner, iekadrēt svītru kodu un voila – telefons atpazīst URL, ko slēpj šis kods un viens divi – aplikācija uzinstalēta!

Tā kā Motorola paziņoja, ka visiem viņu ražotajiem tālruņiem drīz būs 2.1 Android versija, tad es tik berzēju rokas un gaidu, kad tas brīdis pienāks!

Līdz tam brīdim – pētīšu, darīšos, lietošu telefonu, uzlādēšu un no jauna lietošu! :)

divi komentāri

2010-01-08 09:20:55 link snpz

Hmmm, a norootot telefonu nevari, lai uzmakarētu virsū kādu ROMu vien vēlies?!

2010-01-08 12:14:15 link Puuks

Pagaidām vēl laikam nevar. Nav vēl īsti uzlauzts šis aparāts. Droid ir uzlauzts, bet Droid metodes neder Milestone. Kaut ko viņi tur ir safīčojuši citādāk.

Komentē