You know what grinds my gears?

Pēdējā laikā man kautkā neveicas ar apkārtējo vidi tādā ziņā, ka parādās lietas, kuras vienkārši arvien vairāk un vairāk mani kaitina. Un būtībā dažas no tām ir pilnīgi neloģiskas un man nevajadzētu par to vispār iespringt.

Viena no parādībām, kas manī izraisa negācijas, ir nevīžīga attieksme pret tehniku. Droši vien tas par mani neko labu neliecina, bet es noraustos katru reizi, kad redzu, ka kāds cilvēks burtiski uzmet ejošu portatīvo datoru uz galda ar lielu blīkšķi. Un vēl arī strāvas pārveidotāja iepakošana somā notiek tā – vienā rokā strāvas pārveidotājs, otrā rokā abi vadi, kas pievienoti kats savā pārveidotāja galā. Šie vadi tiek spēcīgi nostiepti un tad stingri satīti mudžeklī. No vienas puses jau vienalga – nav mana tehnika. Bet kautkā tomēr tas manī izraisa riebumu.

Vēl viens piemērs ir dažādu vadu sasiešana n-tajos mezglos un tad, kad vads no šiem mezgliem un mudžekļiem paliek par īsu, tad tas vienkārši tiek pastiepts garāks. GGGGGAAAAAAAAAAHHHHHH...

Reizēm mani kaitina tas, ka cilvēki darba virtuvē izkaisa cukuru un kafiju pa galdu un pa izlietnes daļu, kas paredzēta trauku žāvēšanai. Atliek vienīgi pajautāt – jūs mājās tāpat darāt? Tās taču ir koplietošanas, nevis loplietošanas telpas! (sanāca pa skarbo, es zinu)

Jāiet ielās dzert kefīru!

seši komentāri

2009-05-21 21:15:12 link Inese

a es pasmaidiju :))

2009-05-22 08:29:50 link LieNe

Pūks, palūdz darbā atvaļinājumu, teiksim.,. vismaz 2nedēļas. Pēc tam taws skatījums uz šīm šobrīdējām kaitinošajām lietām būs savādāks.,. ;)

2009-05-22 11:27:31 link tm

sāc novecot čali

2009-05-25 10:35:22 link Modus Operandi

Tiešām, ja tā nav tava tehnika un tev par to nav jāmaksā un jāatbild, nav ko iespringt. Vot, ja tu būtu sisadmins/tehsupports, kam pēc tam visas tās vainas ir jāarstē... ;)

2009-05-27 14:08:45 link aiznjemtais

nu ir dažādas kaitinošas lietas. tehnika tas vēl tā, bet man kaitina ka cilvēki galīgi neuzmanās, skrien, aizķerās, sasitas. tad vēl kaitina dziedāt kopkorī, kaut arī pa balsīm vēl nav ne jausmas par toņiem, ritmu… tad nu ķer un grāb un plēs matus.

2009-06-03 08:48:37 link mx-r

Hmm, un pēc ievada rindkopas izlasīšanas, es nodomāju, ka tu rakstīsi pa Šleseru :)

Komentē